| anonim_4396 a întrebat:

Acum am intrat pe calculator.Ma gandeam pe ce joc sa intru.Am intrat.Nu se aude nimic nici la casti nici la boxe. De ce oare nu se aude? Ce s/a intamplat? Am intrat si pe youtube tot nu se aude? Mi s/a stricat placa de sunet? Doar ce am reparat/o. Dati-mi instructiuni cum s/o repar va rog frumos.Sau atunci spuneti-mi ce sa fac ca poate nu e de vina placa de sunet.Va rog frumos ajutati-ma. Dau funda si vot cel care imi explica bine!

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Hmm... Şi mie mi s-a întâmplat şi am constatat că era un virus...
Deci e posibil ca şi tu să ai un virus prin PC big grin
Baftă!

| anonim_4396 explică (pentru FadetoBlack):

Nu am nici un virus! Am anti/virus pe PC!

| FadetoBlack a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi şii eu aveam anti-virus, eu zic să-ţi scanezi Pc-ul pentru orice eventualitate dar baftă!

| Emilian601 a răspuns:

Restart, si apoi intra la controlul sound-ului...

| anonim_4396 explică (pentru Emilian601):

Unde/i asta? nu am mai mult de 10 ani! explicami!

| Emilian601 a răspuns (pentru anonim_4396):

In coltul barii de Start daca este un mic difuzor dai acolo si vezi ce-si-cum, daca nu intrii in My Computer si selectezi Panou de control din stanga, apoi dai pe pictograma cu sunet/difuzor big grin

| Saveryo a răspuns:

Driverele, instaleazale ce windows ai?