| BiaMrr a întrebat:

Acum cativa ani stiu ca era un joc cu o femeie care era in misiuni ceva, si trebuia sa le indeplinesti. unul era iarna, si unul vara in africa cu canibali. Femeia era roscata si cu parul scurt. Iar daca imi aduc bine aminte numele jocului continea si cuvantul " wolf", dar nu sunt sigura.
pls help.

1 răspuns:
| IIIshaneIII a răspuns:

Lara croft, tomb raider 2013, rise of tomb raider 2016, doar ce l-am terminat pe cel din urma, si sunt multe versiuni anterioare.