| Daniel3388 a întrebat:

Bună ziua! Am un iPhone 12 de 64 gb și când rămâne fără spațiu o ia razna, încerc să șterg poze și videoclipuri din galerie dar revin la loc, da crash in mai multe aplicații sau pur și simplu nu le mai deschide, astfel de probleme nu întâmpinam când aveam Android. Ce ar putea avea telefonul?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O varianta ar fi iCloud+

varianta cu 50 GB de spațiu de stocare costa doar 5 lei/luna

https://support.apple.com/ro-ro/108047

| Stefan927 a răspuns:

Salut. Trebuie sa cumperi ICloud+ pentru mai mult spatiu de stocare. Nu ii scump, doar 5 lei pe luna pentru inca 50 de GB de stocare

| Anonim19372515 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon, a trebuit sa cumpar spatiu din pacate.