| Costy11ms a întrebat:

Acum jumate de an m-am uitat la un vodeoclip pe Youtube "Cum sa iti faci procesorul mai puternic" m-am uitat peste tutorial si am schimbat memoria maxima a procesorului 0.Nu am stins calculatorul cand am modificat si mergea, dar dupa ce l-am stins si l-am aprins dimineata se aprindea foarte foarte greu si totul mergea foarte foarte lent unele chiar nu mergeau.Va rog sa ma ajutati sa rezolv problema.Dau fundita.

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Cel mai simplu este să intri din nou în BIOS și să îi dai restart la setări, să le aduci la "default settings".

| Costy11ms explică (pentru SilviaDulcik):

Cum intru in bios?