| justagirl21 a întrebat:

Ok, am o mare problema cu calculatorul! si simt ca innebunesc nu stiu ce sa fac azi dimineata, sonorul mergea, iar acum, nu aud nimic pe youtube si cand mi-am aprins calculatorul mi-a aparut ceva cum ca sa gasit un nou hardware si dupa aia ca nu se poate instala noul hardware ca ii o problema! nu stiu ce sa fac si sunt disperata! daca va pricepetiin domeniu va rog mult sa ma ajutati! dau fuuundiitzza+vootuuuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza sunetul Start>Control panel>Programs- sub programs ai uninstall a program dai click>Via platform device manager sau realtek sau ce fel de versiune de driver audio ai> click dreapta unistall> apoi instalezi din nou sunetul de pe CD-ul original de la placa de baza (l-ai primit cand ti-ai cumparat calculatorul) daca nu merge asa da-mi un mesaj pe TPU cu id-ul tau si te ajut!

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lasa-mi id-ul pe privat.

| Liviucu a răspuns:

Este vorba de driverul de sunet. Reinstaleaza-ti folosind CD-ul de la placa de baza. Daca insa nu il mai gasesti, va trebui sa iti pui "Everest" sau "Aida32", cu ele vei gasi numele placii de sunet iar apoi ii dai un search pe Google. Instalezi si voilla!

Simplu, dar totusi complicat, nu? happy Succes!

| PornoxxlSelect a răspuns:

Daca sunetul merge in oricare pleer de muzica pe calculator si nu merge pe youtube atunci nu este de vina driwerul de sunet trebuie sa instalezi din nou flas pleer10 pentru a avea din nou imagine si sunet pe youtube