| user_7806 a întrebat:

Ajutati-ma...
cum sa extrag partea audio dintr-un videoclip? cu ce program?\
dau fundita ...mersi!

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Descarci any audio converter, pui video acolo, in dreapta in colt setezi tpiul mp3 si dai in satnaga sus convert.

4 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Video Converter
http://www.megaupload.com/? d=E4Q1W100

| Nokitochikushi a răspuns:

Cu un real player al descarci, şi de exemplu, dupa ce al instalezi, iti apare la orice video-clip pe net, sus în dreapta în colţ, "download now" dai clik şi începe a se descarca
apoi vezi ca in fereastra respectiva, iti apare pe undeva acolo convert" dai acolo si alegi cum sa treansforme in ce format iti trebuie sa alegi mp3. succes!

| andreyutzzu3 a răspuns:

Cel mai simplu. Descarci cool edit pro si inregistrezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu descrc cu video2mp3.com
pui link`ul si descarci