| MDX a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine, am o imprimanta brother iar cand dau print la o imagine imi apare urmatoarea eroare: "your pictures can't be printed because this error occured:
there isn't enough availavle memory to print your pictures. Close some open programs, and then try again."
Ajutati-ma sa rezolv problema. Cel care gaseste solutia FUNDA

7 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Ce marime are poza?

| MDX explică (pentru IT4Ever):

Ca dimensiune are 862 x 1226 iar ca marime 101 kb. Nu-mi imprimeaza nicio poza indiferent ce marime are...pana acum au mers.

| IT4Ever a răspuns:

Deschide un cmd si scrie acolo sfc /scannow si dai un reboot sa vezi daca si-a revenit.

| MDX explică (pentru IT4Ever):

Zi-mi clar unde trebuie sa intru si ce sa fac, ca nu inteleg...nu e imprimanta mea si nu ma descurc.

| IT4Ever a răspuns (pentru MDX):

Deci intri la start -> Run scrii acolo cmd dai Enter si scrii in cmd (fereastra neagra care iti va aparea) sfc /scannow

| MDX explică (pentru IT4Ever):

Bine o sa incerc sa vad daca merge. Deocamdata nu pot sa-ti dau funda fiindca nu pot incerca imrpimanta acum, ca nu mai e la mine dar duminica o sa incerc. Multumesc.

| IT4Ever a răspuns (pentru MDX):

Ai dai reboot dupa ce ti-a facut aia! Bafta