| mistiquer a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu un driver de sunet via ac97 pentru windows xp straight face am descarcat de pe toate site-urile posibile si nu merge niciunu!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.
Daca nici asa nu merge mai sunt doua variante: ori Windows-ul e defect ori placa audio.