| Teaca_Ciprian_1997 a întrebat:

Am reinstalat windows-ul si nu imi mai mrge driverul de sunet! An descarcat mai multe drivere usb dupa care le-am instalat si tot nu imi merge!
PS: Cand intru in driver manager imi apare in dreptul driverului o bulina galbena cu un semn de exclamare in mijloc! Va rog sa ma ajutati... Funda

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

De ce ai instalat drivere usb? Ai o placa de sunet care o conectezi in usb? Daca apare o bulina galbena la manager dispozitive atunci iti lipseste acest driver. Descarca driver pack solution care te va ajuta sa rezolvi aceasta problema.

1 răspuns:
| aaandreeasss a răspuns:

Reinstaleaza widosul din nou eu as prefera windous 7