| mishybmx a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu o descriere tehnica la ceva produs din lemn. Exemplu : dulap cu 2 usi, dulap cu o usa, noptiera, masa de birou etc. Dar sa aiba mai multe informatii adica nu doar dimensiuni si din ce material e facut.

Răspuns Câştigător
| rRAzvANn a răspuns:

Www.caine-live.net

1 răspuns:
| astertix09 a răspuns:

Peăi mie în calitate de client mi-ar fi suficiente dimensiunile pentru a ști cum îl încadrez în cameră, lemnul din care e făcut, sau din ce material este.
dacă are uși, sertare, alte accesorii
culoare
și numele produsului
dacă este din lemn natural poate ar fi utile câteva sfaturi referitoare la întreținere