| Tuscalete a întrebat:

Ajutati-ma va rog frumos am intrat pe serverul mcx minecraft romania si cand intru imi zice sa ma inregistrez cu register parola canfirmare parola si nu stiu ce sa fac pentru ca nu imi merge si dupa cateva secunde ma scoate afara si imi zice ca timpul a expirat ce sa fac precizez ca nu stiu de loc sa joc mimevraft dar vreau sa invat multumesc

Răspuns Câştigător
| TheFuckingMaiX a răspuns:

Intri pe https://minecraft.net/login si dupa aia iti faci un cont, dupa aia intri cu un nume pe minecraft(de ex. CristyBoss) si scrii /register (parola) (parola)