| DJohnny a întrebat:

Ajutooor, cine stie sa lucreze in photoshop. Ati vazut la telefoanele de la Apple sau la telefoanele importante de la Samsung ca merge sa editezi o poza direct in telefon si iti apare acolo niste efecte pe care le poti aplica asupra unei poze, sepia, alb-negru, negativ, etc. Unde le gasesc si in PhotoShop?

1 răspuns:
| NiKoLeT a răspuns:

Depinde de fotoshop:) de ex in mhttp://pixlr.com/express/ se afla in effect si apoi too old sau unicolor. Dar daca de la inceput sa faci o poza direct sepia cind o fotografiezi, atunci cauti in setari. Dar restul, depinde de fotoshop si meniul sau:)