| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor! angry
Am o problema legata de calculator crying
am avut instalat seven remix si am vrut sa-l dezinstalez happy l`am dezinstalat am dat restart si dupa am primit o eroara ca iertutil. dll lipseste straight face iar desktop`ul meu numai era straight face doar imaginea in rest nimicstraight face nici bara, nici iconitele nimic straight face
am reinstalat seven remix, am luat iertutill. dll de pe net si l`am copiat in windows\system32... acum zice ca lipseste "685" sau ceva de genul de la ala straight face si desktop`ul tot nu a aparutstraight face
ce sa-i mai fac?crying( ca nu pot sa-l folosesc decat cu task manager si e aiureastraight face
puteati sa ma ajutati?sad

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Prima solutie in caz de o asemenea problema este sa verifici versiunea fisierelor de sistem daca corespund cu cele oficiale de la Microsoft. Asadar, daca zici ca il folosesti numai cu Task Manager, poti sa accesezi meniul 'File' si apoi 'New Task (Run...)'. O sa iti apara o fereastra mai mica numita 'Create New Task' si un spatiu liber unde inserezi aceasta comanda:
SFC /SCANNOW

Imediat, o sa iti ceara CD-ul cu Windows, care trebuie sa il ai, ca sa poata copia fisierele de pe el... Daca problema persista sau nu intelegi ceva, revino cu explicatia.

2 răspunsuri:
| Lollidella a răspuns:

Puteti* graba big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc 7 Ultimate, much betterbig grin