| pclama4556abelxp a întrebat:

Am instalat seven remix si la un moment dat m-am saturat de el, l-am dezinstalat si i-am dat restart, dar am o problema. Iconitele de windows 7 au ramas si nu am facut sistem restore nici backup. Ce sa fac, in afara de reinstalarea Windows.Am windows Xp.Help!

Răspuns Câştigător
| littlemonkey a răspuns:

Este simplu: click dreapta pe desktop si alegi Properties. In fereastra care se deschide (Display properties) mergi la Themes si bifeaza Windows default dupa care apply si ok!