| Lexuts a întrebat:

Am si eu o dilema. tocmai ce am cumparat un telefon Huawei g6600d si nu-i dau de cap. nu stiu cum sa schimb soneria de la sms! Daca stie cineva please help!

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Ce coincidenţă, şi eu mi-am cumpărat unul.Dai la "Profiluri utilizator"din meniu şi vezi "General"apeşi pe "Opţiuni", după "Personalizare"dai "Setări ton"şi alegi"Mesaj SIM1"sau "Mesaj SIM2"depinde pe care cartelă vrei să faci setările.
Asta e tot.

| Lexuts explică (pentru misterioaѕa):

Da asta am facut si eu dar nu sunt decat soneriile din telefon nu poti sa adaugi alta decat doar ce are el! sad

| misterioaѕa a răspuns (pentru Lexuts):

Nu poţi adăuga altă alertă!

| Lexuts explică (pentru misterioaѕa):

Pff aiurea! Multam fain oricum!

| misterioaѕa a răspuns (pentru Lexuts):

Ştiu că este aiurea! Npc!

| Lexuts explică (pentru misterioaѕa):

Hey! Mai ai cumva telefonul'?!