| Gabi001 a întrebat:

Ajutor.Am unblat undeva in setari nu mai stiu unde si acuma cand dau run as administrator se deschide norma,adica nu imi apare aia sa dau yes niciodata, cum fac sa o pun la loc? Win 7 ultimate 64bit.

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Click dreapta pe stegulețul ăla din bară > Open Action Center > în stânga dai pe Change User Account Control settings > ridici de sliderul ăla până la a doua liniuță de sus > Ok

4 răspunsuri:
| Edy_Mihai_1993 a răspuns:

Daca vrei neaparat apesi clic dreapta pe aplicatie pe care o vrei si scrie acolo Run as adminstrator

| violetta2017 a răspuns:

Daca vrei neaparat apesi clic dreapta pe aplicatie.

| Gabi001 explică (pentru Edy_Mihai_1993):

Asa fac dar degeaba, nici daca fac asa nu imi apare deoarece am da never... fara sa vreau.

| Gabi001 explică (pentru RadikalGamer):

Ms mult