| oSilviu a întrebat:

Ajutor! Dau funda fiti atenti am schimbat pasta de la procesor acum 1 saptamana. sursa nu are probleme calculatorul se incinge rau si..se opreste...l-am suflat si de praf. tot se stinge nu am verificat culerele voi ce sfat imi dati ce sa ii mai fac

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca nu a fost bine pusa pasta noua. refa operatiunea

| voinead20112 a răspuns:

Daca se infierbanta, inseamna ori ca procesorul nu proceseaza la frecventa stabila, ori ventilatoarele nu functioneaza. Te sfatuiesc sa verifici ventilatoarele. In plus este recomandat ca incaperea sa fie racoroasa, pentru ca altfel, nici coolerele nu vor face fata!