| dcsdkndks a întrebat:

Ajutor! De ce nu pot instala Adobe Flash Player? Folosesc Mozilla Firefox in Windows si nu doresc sa folosesc Free McAfee® Security Scan Plus (aplicatia pe care cei de la Adobe o ofera), insa de cate ori apas butonul "Agree and install now" imi apare o bara galbena. Este nevoie de plugin-uri suplimentare pentru a afisa toate elementele multimedia de pe aceasta pagina?

Răspuns Câştigător
| sinblade27 a răspuns:

Intra [pe youtube te trimte singur la linkul de adobe dupa site atentie sa fie pentru mozila firefox nu internet explorer undeva la selectie trebuie sa iti apara mozila, opera

7 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Încearcă să-l instalezi de-aici: http://adobe-flash-player.en.softonic.com/download#pathbar
O zi frumoasă! :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu pot sa descarc pe monzila flah pleierul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stie nimeni nu? Ca si eu am aceeasi problema...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sfatul meu este sa setezi Mozilla ca si browser implicit, asta de la set and default program, custom, si acolo setezi Mozilla. Succes!

| umbra09 a răspuns:

Nu stiu si eu am tot asa problema imi da eroare da instaleaza-ti google chrome are flash player incorporat nu poti pentru cai virusat calculatorul

| umbra09 a răspuns:

Ai virusi in calculator da instaleaza-ti google chrome are flash player