| dcsdkndks a întrebat:

De ce nu pot instala Adobe Flash Player? Folosesc Mozilla Firefox in Windows
si nu doresc sa folosesc Free McAfee® Security Scan Plus (optional) (aplicatia pe care cei de la adobe o ofera), insa de cate ori apas butonul "Agree and install now" imi apare o bara galbena >- Este nevoie de plugin-uri suplimentare pentru a afisa toate elementele multimedia de pe aceasta pagina

Răspuns Câştigător
| AlexBitza a răspuns:

Cand instalezi adobe flash player sa fi atent sa iesi din mozilla si dupa il instalezi.
Succes!

1 răspuns:
| dcsdkndks explică:

Continuarea intrebarii este