| ForeignO a întrebat:

Ajutor!

Eu sunt fana jocului "SIMS 2" am toata colectia... dar acum ceva luni .am facut o mare prostie.Am fost cu leptopul la o cunostiinta si nu luasem CD corect pentru a juca (sunt niste "launcher"-uri)si ca sa ma pot juca, am dezinstalat tipul de joc Sims 2 (Sims 2 -Mansion&Garden ) si am instalat Sims 2 -Apartment life. Nu a mers, iar cand am ajuns la acasa am constatat ca nu mai gaseam CD-ul (Mansion Garden). Am dezinstalat toate jocurile de Sims 2( inclusiv Sims 2 original, nu expansion pack) si cand era pe punctul sa se dezinstaleze, am oprit (cum se spun am dat pe "cancel")
si de atunci nu mi-a mai mers. De fiecare data cand vroiam sa ma joc imi aparea "Some needed files were corrupted, please Reinstal the Sims 2"

De atunci nu mai stiu ce sa fac! Va rog daca se poate .sa ma sfatuiti ce sa fac!

Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| ItzRivenGod a răspuns:

Downloandeaza recuva de pe google si cauta acolo ca e ca un shearc de pe calc si scrie sims 2 corupt files si iti apar fisierele si dai restore in his folders si o sa iti mearga eu mi-am reparat o tona de jocuri cu el.

5 răspunsuri:
| ForeignO explică:

Asta include si toate programele pe care le are leptopul?(Adica, eu am o memorie de 74, 5 GB. Sa spunem ca 10 GB sunt cu filme, muzica si jocuri>Salvez si restul de 64, 5?)

| ForeignO explică:

Cum il reinstalez?

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Sims 2?! si eu am e super tare.se pare ca e o coincidenta.stiu exact cu ce sa te ajut.salveaza tot ce este important pe un stik de memorie sau CD gol.reinstaleazati windowsul si apoi bagati iar toate jocurile.(daca nu e bine nu a fost ideea mea si am intrebat pe cineva, chiar imi place a ajut oameni pe TPU si cand nu stiu sa raspund la o intrebare intreb pe cineva. ca sa pot ajuta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windows-ul
si dupa aceea sigur merge am patit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eusunt bogat!