| Teresa9990 a întrebat:

Ajutor rapid! Este revelionul si trebuie sa fie muzica. Am conectat un cablu HDMI de la un laptop la un TV si se vede imaginea clara, perfect dar sonorul pe TV se aude mai tare.In fine...HEEELP
FUNDAA!

3 răspunsuri:
| Gabiiiiiii a răspuns:

Calmeaza-te si explica exact care e problema

| Teresa9990 explică (pentru Gabiiiiiii):

Am bagat cablu HDMI la un televizor si intr-un laptop si vreau sa se auda sunetul dar nu se aude dar se vede imaginea!

| SnoopDogg12345 a răspuns:

Foloseste acea chestie numita "TELECOMANDA" si apasa pe +vol. Cei din televizor se vor auzi mai tare, si implicit, muzica