| MUSEL a întrebat:

AKTA(33 lei pe luna trafi de 1 gb/zi viteza 8 mb/s) VS CLICKNET (2mb/s trafic nelimitat) cu argumente si pareri si la akta daca depasesc traficul zilnic platesc in plus?

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Nu, e prea putin 1GB, mai ales pentru download filme muzica, youtube, etc. zilnic.

| Mishoo a răspuns:

Pai sa o luam asa... pentru ce vrei net? asta tu stii. daca te vei apuca sa descarci toata ziua filme, jocuri, muzica etc ia-ti 2mb/s nelimitat. daca nu descarci prea multe zilnic si mai mult navighezi, alege viteza! adica 8mb/s happy

| yonutz1 a răspuns:

Cel mai bine iti iei click net. Si DA, daca depasesti limita platesti in plus.

| MUSEL explică:

De fapt actual am clicknet dar saptamana viitoare expira abonamentu si vreau sa imi iau akta, de obicei odata la o saptamana imi iau un joc dar descarc foarte multa muzica, stau foarte mult la pc uneori pc sta aprins 24 din 24
, este bun akta pentru asta?