| anonim_4396 a întrebat:

Alaltaieri nu stiu pe ce am apasat si mi s-a intors ecranul de la laptop cu susul in jos. Apoi l-am facut la loc, dar imaginea s-a facut mai mica:un patrat in mijlocul ecranului si in jur e negru.Nu stiti cum sa o fac la loc, mare? Pe tot ecranul?

Răspuns Câştigător
| CoxOno a răspuns:

Trebuie sa dai click dreapta Proprieties, si te duci an bara de sus la Settings si setezi cum este an poza asta : http://img585.imageshack.us/img585/108/000000b.png

1 răspuns:
| SmylleEmy a răspuns:

Simplu! proprieties dupa dai la destop si in tabelul ala ai undeva (positionhappy umbli acolo si dai center..., si s-a rezolvat!