| droomather a întrebat:

Alegeti avira antivirus sau avg antivirus?

17 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Sincer, oricare din cele 2. Toate-s la fel de mediocre. Daca vrei protectie ca lumea scoate banii pe o licenta de antivirus serios(Kaspersky, BitDefender, NOD32)!
Desi tot antivirus gratis ti-as recomanda si Microsoft Security Essentials, e destul de bunicel. Dar trebuie sa ai Windows genuine ca sa-l poti instala.

kratos
| kratos a răspuns:

Avira pentru ca este mult mai bun ca rata de detectie si scanare decat avg.

| Jony123 a răspuns:

Avira...

| rsn13 a răspuns:

Avg-ul e mai bun dupa mine (doar pe asta l-am incercat de celalalt am auzit la prieteni)

| costyn162 a răspuns:

Avg antivirus

| alex555 a răspuns:

Avg-ul

| adydassler a răspuns:

Nod32winking

| mcrenma a răspuns:

Avira

| madalykuka a răspuns:

Eu pana acum am folosit nod32 si avg...
totusi sincer sunt parca mai multumita de avg decat de nod32...
oricum data viitoare eu tot avg voi alege este recomandarea meawinking

| BabyWL a răspuns:

Nu stiu care e mai bun din cele doua. din auzite Avira e mai bun.
Eu am NOD32.

| Cristina20143 a răspuns:

Avira il am si nu am treaba este foarte bun, ti'l recomandwinking

| SufletDeCopil a răspuns:

Avirahappy Este mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer kaspersky antivirus sau avg antivirus. Am avut si nod32 si e un ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira antivirus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira, de departe

| rydell a răspuns:

Nod 32 este cel mai un din lume. 6 ani la rand a luat premiul de cel mai bun.ar trebui sa-l incerci(mi l-a recomandat si mie un tip de la un service IT)