| WalterWhite a întrebat:

Allview : sunt bune produsele lor, tabletele Allview AllDro cu android sunt bune?

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Am o observatie de facut: brandul Allview e ROMANESC, iar tableta de asemenea. Evident ca e doar asamblata aici, mai multe detalii gasesti aici http://www.chip.ro/......e-folosire

| ahlrh a răspuns:

Sunt chinezării, și eu m-am bucurat de un produs de la ei (un telefon, nu prea special) câteva luni apoi s-a ars.
Eu îți spun să nu-ți irosești banii pe tâmpenia aia, mai ales pe tabletă.
Dar decizia finală e a ta, succes!

| IancuSilviu a răspuns:

Sunt foarte bune

| Zhi566 a răspuns:

Da sunt bune.