| jokerradu a întrebat:

De unde pot descarca si eu android 4.2.1 pentru Allview p5 alldro?

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cred ca sunt pagini de unde il poti descarca. insa retine: versiunea de android ce vine in dispozitivul ce il ai daca e cea originala de fabrica e cea mai indicata si optima. daca faci schimbarea de android o sa dai de probleme de functionare. oricum e dispozitivul tau.

| jokerradu explică (pentru gelu1970):

Eu am cerut pagini, nu sfaturi

| gelu1970 a răspuns (pentru jokerradu):

Ok. daca stii sa scrii in TPU poti scrie si in google

| BeatriceNagy a răspuns:

As fi dat acelasi raspuns ca si gelu1970. Ai putea scrie si pe google.

| gelu1970 a răspuns (pentru BeatriceNagy):

Multumesc Beatrice