| Killa93 a întrebat:

Am 2 butoane stricate la, laptop.
Cam, cat m-ar costa sa le schimb, daca se poate fara sa schimb toata tastatura?!

Răspuns Câştigător
| taviyamato a răspuns:

In general butoanele nu se pot schimba fara tastatura, incearca sa le lipesti daca nu poti schimba toata tastatura, in general o tastatura de laptop costa cat una de pc deci nu presupune costuri foarte mari

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Butonele nu se schimba fara tastatura.

| Garsonfane1979 a răspuns:

Uite aici http://bit.ly/1aDLfKP completezi un formular si iti zic ei cat costa si il si repara fara probleme. Mult noroc