| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 conturi de Youtube, cum pot face ca cei de pe unul sa stie ca si celalat e al meu?

5 răspunsuri:
| AndreeaRa a răspuns:

Simplu. Pe pagina ta de youtube dai sus la 'Modules' bifeaza 'other channels' si dai Save changes. Va aparea o casuta pe pagina, dai edit scrii numele contului celalalt, salvezi si gata. happy

| introduaicinumele a răspuns (pentru AndreeaRa):

Am facut asta dar multi nu vor citi ce scrie si vor zica ca poate sunt subscriberi sau prieteni,

| AndreeaRa a răspuns (pentru introduaicinumele):

Pai ai specificat ca e celalalt cont al tau?
Mi'e greu sa cred ca nu citesc, eu una mereu ma uit ce si cum scrie la descriere.

| introduaicinumele a răspuns (pentru AndreeaRa):

Am facut privat celalalt cont si il folosesc numai pe primul, cand voi vrea sa il schimb atunci ma voi apuca de altul.

| RaLuX_5234 a răspuns:

Ai putea sa postezi pe unul dintre conutri un mesa gen "cel de-ai 2-lea cont al meu:[si linkul pentru. al 2-lea cont]".
Sper ca te-am ajutat, asta e singura idee care-mi vine acum in mintehappy