| andrey17 a întrebat:

Am 2 intrebari cine raspunde correct are fundita :
1) Cum creez un folder invizibil?
2) Pot pune parola la un folder, cum?

Răspuns Câştigător
| UNfriendLY a răspuns:

1) click dreapta - new folder - click dreapta pe folder - properties - hidden
2) da poti
uite aici linkul de download
http://www.brothersoft.com/downloads/folder-password.html
e program care face lucrul asta :)
funda?

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://encryptonclick.ro.malavida.com/d5753-descarcare-gratuita-windows

cu programul asta poţi parola şi pentru a-l face invizibil dai click pe el proprietăţi şi hidden dai click acolo şi ok

| Kaname a răspuns:

Un folder invizibil se creeaza asa:
1.click dreapa-new-folder
2.inainte sa ii dai nume ti apasta pe tasta alt si scrii 0160
3.Schimbi iconita folderului u una invizibila(imi dai pm daca nu stii cum)

| maryus92 a răspuns:

1)Dai clik dreapta pe folderul respectiv si pe urma dai hidden, apply si ok;)
2)Pentru a pune parola pe un folder ai nevoi de un program iar acesta il poti downloada de aici http://download.kappa.ro/action__file/id__4515