| WalterWhite a întrebat:

Am 2 telefoane dar fara cartela sim. Ce cartela ar trebui sa aleg caut o cartela care sa fie avantajoasa si sa nu fie ca la orange ca reincarci si imediat vine perioada de gratie! Click Sim si Frog sunt bune de ceva?

Răspuns Câştigător
| stephanny a răspuns:

Frog e de la cosmote si e cea mai buna, sau incearca Vodafone.

2 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

DE click sim nu`s sigura dar frog e mult mai tare ai convorbiri nelimitate in retea si in cosmote ai putea sa-ti iei o cartela frog si una cosmote si eu am avut 2 telefoane dar pe cel in care aveam frogul l`m pierdut era un Nokia N73 dar acum am un Htc LG e bunicel decii cam asta iti recomand...

| fierutz a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa alegi daca vrei dual sim Cosmote-Vodafone, cu accent pe Cosmote pentru multe minute si Vodafone pentru grup de prieteni.