| Rubeluta a întrebat:

Am aceest calculator :http://h10025.www1.hp.com/......c/document si vreau sa imi schimb placa video. trebuie cumva sa imi schimb si procesorul daca vreau sa pun o placa video mai puternica decat asta pe care o am acum? Ms

4 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Daca placa video este compatibila cu procesorul pe care il ai, nu trebuie sa il schimbi.

| K0sti a răspuns:

Nu are nicio legatura cu procesorul. Eventual cu sursa daca placa video cea noua are mufe suplimentare de alimentare. Mufe care trebuie sa se regaseasca si la sursa.

PS: nu mai dati raspunsuri aiurea, duceti oamenii in eroare.

| Rubeluta explică (pentru K0sti):

Multumesc pentru raspuns Kosti...

| K0sti a răspuns (pentru Rubeluta):

Cu multa placere!