| sefu01 a întrebat:

Am acesat site-ul http://www.bctimisoara.ro/ imi apare urmatorul mesaj:
BitDefender 2011

Această pagină web a fost blocată de Protecția în timp real a modulului Antivirus al BitDefender.

Pagină web blocată de BitDefender conținea obiecte care erau fie infectate, fie suspectate de a fi infectate cu un virus. Sistemul dvs NU a fost infectat.

Ce trebuie sa fac sa pot vedea site-ul?

Răspuns Câştigător
| mk_3564 a răspuns:

Salut sefu'!
Am accesat eu link-ul mentionat, iar kasperky antivirus nu a raportat nici o problema pe site-ul respectiv.
Dezactiveaza temporar Bitdefender-ul, vezi site-ul respectiv dupa care activezi la loc protectia antivirus.
Succes.