| andyjustdoit a întrebat:

Am apasat click dreapta pe mozilla de pe desktop si am dat click pe open with si dupa care choose default program, dupa care am dat click pe WordPad si era bifata jos casuta Always use the select program.Problema este ca acum toate programele mi le deschide cu WordPad.nici pe Mozilla nu pot sa mai intru, incerc sa deschid jocurile pc-ului din windows si nu merge, absolut nimic.Am windows 7.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

REFĂ aceeaşi paşi ( faci acelaşi lucru ) până ajungi la "choose default program" şi setezi Mozilla şi bifezi jos căsuţa "Always use the select program".