| TVD13 a întrebat:

Am facut cv la pc`!
Aveam un caiet pe tastatura si din greseala am apasat pe cv si acum nu se mai aud boxele`! pe ce am apasat sau pe ce trebuie sa apas`! va rog e urgent`!

4 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Ai butoane suplimentare sus? Gen My Computer, E-mail, Home? Uita-te ca ai si Mute sau Volume up si Volume down! Probabil ai apasat mute...

| Goguletzu a răspuns:

In dreapta la monitor in colt dreapta jos ai un fel de boxa dai pe ea si volumul maximhappy spor

| maresal a răspuns:

Cred ca ai o tastatura cu butoane suplimentare, cauta butonul mute.

| FlorinDiablo a răspuns (pentru maresal):

Se numeste tastatura multimediawinking