| Mymymymmy a întrebat:

Am apasat din greseala un buton de pe monitor si mi s-a micsorat dextop-ul in parti (imi apar 2 dungi negre).Cum pot sa-l readc la normal?
Fundaaaaa!

7 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Ce monitor? Vezi "auto positiong" foloseste tastele -/+ de la monitor

| dragosbogdan001 a răspuns:

Da click dreapta si vezi acolo ai mai multe optiuni, apesi pe una (le iei si tu pe toate la rand, nu mai stiu cum se cheama) si apoi iti apare inca ceva, apesi iar la intamplare pana se intampla ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cumva un butonas pe care scrie "Auto", tot la monitor? Daca ai, încearcă-l.

| Mymymymmy explică (pentru anonim_4396):

L-am apasat dar nu se intampla nimic

| Mymymymmy explică (pentru anonim_4396):

Deasupra unui buton scrie 4:3 in Wide sa-l incerc?

| K0sti a răspuns (pentru Mymymymmy):

Pai exact aia face butonul ala, iti si scrie dupa cate zici! Ce vrei mai mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mymymymmy):

Poate da rezultate ala. Eventual sa il mai apesi o data daca nu merge din prima. Ciudat ca nu face nimic cel Auto sad