| CuteCurly a întrebat:

Am auzit ca se schimba din nou Facebook'ul? Voua vi s-a schimbat? E mai fain?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Doamne fereste, @ani28 tu mananci fundite? Fara el mori, intri in coma? Obsedat-o! Al meu inca nu s-a schimbat, dar am vazut la o prietena...dar nu-mi place!

Răspuns utilizator avertizat
| forever4you a răspuns (pentru Ani28):

Mi-e sila de specimene ca tine.

Răspuns utilizator avertizat
| forever4you a răspuns (pentru Ani28):

Iarta-ma, cand ti-am zis ca vreau sa incepi o caracterizare de a ta? happy

| forever4you a răspuns:

Dar cred ca va fi ca si cu cronologia, in scurt timp se va schimba la toti.

| Chiriac_Iulian_1999 a răspuns:

E fain.la toata lumea se schimba.ai sa vezi.imi dai funda? happy