| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de la cineva ca ar exista un program cu care poti intra 20 secunde pe id-ul cuiva fara sa ii stii parola. Este adevarat?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cine te-a păcălit? Nu există aşa ceva.

| Blackmar a răspuns:

laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floornu exista asa cevalaughingdoar hack-eri o pot facelaughinglaughing

| Ge3e0 a răspuns (pentru Blackmar):

Tocmai ma gandeam si eu cum sa existe asa ceva. probabil ii era foame persoanei respective si nu avea ce manca laughing

| Ge3e0 a răspuns (pentru SexZor):

Ms. tocmai ma gandeam si eu cum sa existe asa ceva. probabil ii era foame persoanei respective si nu avea ce manca laughing

| Ge3e0 a răspuns (pentru Jopers):

Si-ar dori sa fie macar un amarat de hacker laughing tocmai ma gandeam si eu cum sa existe asa ceva. probabil ii era foame persoanei respective si nu avea ce manca laughing

| Ge3e0 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Buna. tocmai ma gandeam si eu cum sa existe asa ceva. probabil ii era foame persoanei respective si nu avea ce manca laughing