| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca exista un program pentru telefon in care poti intra de pe al tau pe telefonul altuia si poti lua poze fara ca acesta sa stie... e adevarat si daca da spuneti-mi care program.Ms anticipat

5 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Deci, pentru telefon, NU exista asemenea programe. Incetati cu prostiile. Tehnologia "blueshtootz" nu permite asa ceva. E gandita ca sa nu permita accesul oricarei persoane oricum oricand pe un anumit dispozitiv. Si normal nu daca stam sa ne gandim. Altfel orice programator mai rasarit (in java) putea sa faca un programel cu care sa fure toate numerele de telefon ale gagicilor din discoteca (yum yum). Din pacate nu se poate.

| cristi202 a răspuns:

E un program, LOgMeIn, ii spune, cu care un bun prieten al meu, stabilit in Anglia, mi-a reparat chiar aseara computerul meu aici in Romania, si mi-a instalat si niste programe, si asta de pe computerul lui de acolo. Cu acel program faci pe alt computer exact ca de pe el, dar de pe al tau. Eu doar urmaream sageata de la mouse si tot ce facea el in calculator. Si acum merge mult mai rapid si mai bine. Dar asta pe calculator. Nu cred ca este asa ceva si pentru telefoane mobile. Nu inca. In viitor insa s-ar putea sa apara si asa ceva.

| mihai_6493 a răspuns:

Nu e. Era ceva care-ti instalai pe calculator, dar trebuie sa fii bun in materie de asa ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o smecherie prin bluetooth la unele tel merg, stiu ca faceam si eu asa, te conectezi prin bluetooh.program nu cred ca e.