| Geo_4096 a întrebat:

Am auzit ca exista un program cu care poti citi arhiva cuiva de mess chiar daca intri din calculatorul tau pe respectivul id. Stie cineva de acest program?

3 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Cred ca nu ai nevoie de nici un program daca sti parola id-ului respectiv, arhiva nu se stocheaza in calculator, ci pe internet...o poti vedea de pe orice calculator.

| crdiana a răspuns:

Buna. Nu cred ca exista programul asta. Oricum daca, cunosti parola si adresa de messenger ale respectivului, poti intra pe yahoo-ul lui si, dupa ultimele modificari, iti apare sub Inbox o caseta care cuprinde conversatiile. Sper ca te-am ajutat!