| Anemona_9380 a întrebat:

Exista program prin care poti vedea conversatiile cuiva chiar daca nu ii stii parola? Fosta profesoara a mea de matematica zice ca imi citeste conversatiile. Si a mai si zis ca cica vorbesc urat, dar nu e adevarat!

7 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Adela e cam... ma rog.nu nu se poate doar daca iti stie cineva parrola si umbla la arhiva ta si o trimite.te-a mintit.N-ARE CUM! crede-ma. probabil colegii tai asa-i spun si ea sa nu-i parasca iti spune asa tiewinking

Răspuns utilizator avertizat
| pίTίк a răspuns:

Face misto d u...
nu te-ai prins?
si faza ca vb urat a zis-o la nimerealalaughing

| adela93 a răspuns:

Da se poate si eu am vazut conv. altora

| Anemona_9380 explică:

Eu nu mai sunt in scoala aia! Si le-a spus fostilor colegi, nu mie personal. Si nu imi stie parola, nici macar nu am ID-ul ei!

| Anemona_9380 explică:

De cand am plecat din scoala aia nu ma mai suporta. A pierdut o fata buna la invatatura (pe mine) si probabil de aia.

| Anemona_9380 explică:

Trec in clasa a VI-a, Dane. Si nu lucreaza la SRI. laughing

Nu stiu ce e cu adevarat, dar sincer, ma deranjeaza pentru ca le-a spus tuturor profesorilor ca cica eu vorbesc urat si multi profesori ma apreciau in scoala aia. Va dati seama ce impresie si-au facut acum despre mine din cauza unei femei care are grija de viata altora!