| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de la cineva ca ar exista un program cu care poti intra 20 secunde pe id-ul cuiva fara sa ii stii parola. Este adevarat?

8 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cine te-a păcălit? Nu există aşa ceva.

| Ge3e0 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Buna. tocmai ma gandeam si eu cum sa existe asa ceva. probabil ii era foame persoanei respective si nu avea ce manca laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Blackmar a răspuns:

laughinglaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floornu exista asa cevalaughingdoar hack-eri o pot facelaughinglaughing

| Ge3e0 a răspuns (pentru Blackmar):

Tocmai ma gandeam si eu cum sa existe asa ceva. probabil ii era foame persoanei respective si nu avea ce manca laughing