| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca un prieten de-al lui are un forum de CS...

Si de fiecare data cand cineva intra pe forum-ul ala el primeste 0.75 euro (asa ceva)

Stiti daca e posibil asa ceva? Si daca da, cum?

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

0,75 euro? Fugi mă d'acilea.
Poate 0, 75 euroCENŢI. Da, aia e posibil.
Prin reclame (adsense sau altele) introduse în script astfel încât ca să dai un click n-ai de ales decât să iei întâi reclama în bot.

Salut.

Răspuns utilizator avertizat
| Barney a răspuns:

Nici eu nu stiu bine despre ce e vorba, tot ce am inteles e ca atunci cand cineva acceseaza forum-ul ala primeste o suma de bani, eu unul nu cred ca-i posibil

| quickly a răspuns:

Nu stiu daca e posibil dar atat e prea mult sa primeasca, poate mai putin daca e 0.01 centi poate laughing

| DaNNNiii a răspuns:

Salut... E posibil sa primesti o suma de bani in schimbul unei reclame (ce se plateste la clic) astfel "prietenul tau" poate a luat 0.75 euro intr-o luna sau mai bine > fundahappy?