| anonim_4396 a întrebat:

Am avast si cand dau pe full scan antivirus nu se scaneaza stau de 30 min si e 0% ce fac!?

funda1!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstalezi Avast și instalezi un alt antivirus. De preferat NOD32 sau BitDefender. Succes îți doresc!

| TwoSlicesPizza a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau alt antivirus.

| gabicoo a răspuns:

Nu e nici o problema. In timpul asta se scaneaza C: - ul. Avast e cel mai bun antivirus free.
Eu stau pe 0% 40 minute. In total la mine scanarea dureaza 1 ora si 15 minute.
Cu cat dureaza mai mult o scanare cu atât e mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TwoSlicesPizza):

Nu vrei alt antivirus, îți doresc succes in a te chinui in continuare.

| TwoSlicesPizza a răspuns (pentru gabicoo):

Ok