| capbatutcatalina a întrebat:

Am Avira in computer, dar totusi am virusi.Am incercat sa scot de pe net alt antivirus, dar trebuie sa sterg Avira.Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| sollo2 a răspuns:

Daca nu poti lua alt antivirus din cauza ca ai avira, dezactiveaza avira(start->run...->"msconfig"->startup si debifeaza avira. Apoi iti poti lua de pe net un alt antivirus pe care ti-l recomand sa-l folosesti impreuna cu Malwarebytes(il poti descarca de pe site-ul oficial), in acest fel ai fi protejat ca si cand ai avea un antivirus cu licenta.Bafta!

1 răspuns:
| shotys a răspuns:

De unde sti ca ai virusi i-ai vazut u eu nu cred, mai stergei din carantina, am avut 4 ani avira si nu am avut probleme. acum nu am nici un antivirus si mere mai bine fara