| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o problema cu fonturile(probabil ca stiti despre ce este vorba) si pana la urma le-am reinstalat.Momentan am 304 fonturi, toate venite cu Windows-ul.winking
Nu mai am probleme cu Word-ul, Photoshop-ul si alte programe care implica fonturi, insa nu-mi mai apar simbolurile pe care le-am pus pe hi5, facebook etc.
Vreau sa spun ca nu se mai vad ca inainte, apar niste patratele in locul lor.De ce, daca acum am toate fonturile venite cu Windows-ul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca acolo ai folosit vreun font din cele pe care le-ai sters si de aceea acum nu-ti mai apar. Cred ca trebuie sa le scrii din nou. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| instagramschrift a răspuns:

Puteți consulta site-ul pe care merg adesea pentru a alege fonturi frumoase și unice pentru dvs https://instagramschrift.net/