| k1nwow a întrebat:

Am avut windows xpsp3 si am stiut cum pot pune sa se auda din microfon in boxe! Aici pe windows vista nu gasesc! Ma poate ajuta si pe mine cineva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând, nu te lua după oameni ca (,) kratos care îți recomandă 7 în locul lui Vista, habar n-are ce vorbește.
Faci așa: clic Start > Control Panel > Hardware and Sound, clic pe Sound. În fereastra ce-ți apare dai clic pe tab-ul Recording, alegi microfonul dând dublu clic pe el, iar mai departe setezi ca în poza de mai jos.
http://img222.imageshack.us/img222/1358/captureoi.jpg

2 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Sa pui windows 7 deoarece vista este o mare porcarie? Asta ar fi cea mai fericita solutiewinking.

| ProAlecks a răspuns:

Hmmmmm... Eu am windows XP dar cred ca stiu care e problema... Pe undeva in colt jos dreapta nu iti apare un semnal audio? Daca nu incearca pe Start si poate gasesti pe acolo. Sper ca am putut sa te ajut.winking