| cosminache a întrebat:

Am Bs Player si daca pun ecranul pe 16:9 (Shit+2) si in full screen incepe sa se vadea ciudat. Se vede sacadat. La fel si sunetul.

3 răspunsuri:
| cosminache explică:

Pai daca pun pe 4:3 (Shift+1) nu se vede toata imaginea. Sa modific rezolutia tot nu merge, tot asa face. Dar cred ca am mai vazut eu in 16:9 si era Ok.

| Soaree a răspuns:

Inseamna ca nu iti suporta calculatorul

| xIonutzu a răspuns:

Nu mai pune ecranul asa lasa-l noram deoarece monitotul taui nu spuporta rezolutie mai mare si asta afecteaza si suntul daca ai monitoti PHILIPS dai p auto d la butonul manul daca nu trebuie sa ai vreun auto p monitor apsa p el. Sau dai la setari sa fa rezolutia cum a fost k de aia iti face asa nu il mai da asa sa il lasi normal funditaaa