| Gyany02 a întrebat:

Buna am o problema:precizez ca am instalat in calculator google chrome si Adobe flash player ultima versiune.problema este ca in orice site cu videoclipuri cand dau full screen incepe sa mearga sacadat videoclipul.am incercat sa vad daca merge asa si pe mozzila dar nu merge sacadat.care e problema.

3 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Google chrome are inclus Adobe flash player, la ce l-ai mai pus?
Poti sa-l dezinstalezi, si o sa-ti mearga.

| YONTU a răspuns:

Problema este ca tu ai bug pe calculator(bug = nu poti accesa unele programe, merge in reluare... parca ai fi la nivelul 10 in loc sa fii la 15) si pentru a scapa de el este sa reinstalezi Win de la PC...

| Gamer21 a răspuns:

Pai ai putea sa folosesti alt ceva si sa iti pui manual flash playerul