| Cristian_Dragos_1995 a întrebat:

Am casti turtle beach z60 si am un cablu care trebuie sa-l bag in casti ca sa mearga microfonul, cand nu e bagat microfonul de la casti si merge microfonul de la laptop se aude prietenul meu pe obs, dar cand bag cablu de la microfon doar eu ma aud si el nu se aude pe desktop audio. Si se aude incet. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Pentru că acele căşti când au microfonul pornit se concentrează pe "tine" nu pe prietenul tău şi fac tot posibilul să nu se audă ce e în jur, doar persoana ta.

2 răspunsuri:
| Cristian_Dragos_1995 explică (pentru Alexuţ02):

Si pot sa fac ceva?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Nu ştiu ce poţi face fiindcă nu sunt expert în aşa ceva, nu e pe "domeniul" meu să zic, chiar nu am idee. eu ţi-am explicat ce nelămurire aveai.