| doggie a întrebat:

Am cateva cd-uri castigate si cumparate odata cu revista.Problema e ca pana acum,cand le introduceam in DVD-Rom mi le monta automat si imi deschidea direct,la fel si cu imaginile iso din pc,cand le faceam cu daemon tools nu mai trebuia sa intru in my computer si sa dau de acolo autorun,se deschidea singur imediat ce selectam imaginea, acum daca introduc cdurile acestea sau fac o imagine intru eu in my computer si gasesc acolo fisierele.Vre-o idee cum sa fac sa imi mearga din nou asa?(am windows 7 acum si nu mai folosesc daemon tools , folosesc power iso).

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Panoul de control\redare automata si aici selectezi tu ce doresti sau treci pe valori implicite.

| doggie explică (pentru nutepriveste21):

Facusem deja asta si tot nu merge dar.in fine.Cand o fi sa instalez windowsul intru in boot menu big grin

2 răspunsuri:
| doggie explică:

Daca va ajuta, se mai numea redare automata sau bootable